Привідкриваємо завісу роботи центральної оперативної диспетчерської системи ЕМД на прикладі Вінницької області
Чим точніше людина, що викликає 103, сповістить диспетчеру екстреної служби що сталося з постраждалим, вкаже точне місце події та буде відповідати на уточнюючі питання від диспетчера, тим швидше прибуде бригада ЕМД.
У створенні відео приймали участь:
- Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об'єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради»
- Громадська організація «Агенція екстреної медичної допомоги»
- Автор сценарія та режисер - Чорнокнижна Аліса
- Оператор - Мужилівський Андрій
- Диктор - Шаманська Марина
![](https://cdn.aemc.org.ua/images/system/view.png)
43906
![](https://cdn.aemc.org.ua/images/system/notliked.png)
4
![](https://cdn.aemc.org.ua/images/system/notbookmark.png)
![](https://cdn.aemc.org.ua/images/system/comment.png)
0
02.02.2022 11:49