Вітаємо працівників екстреної медичної допомоги з професійним святом!
Вітаємо чудових людей, які першими мчать на допомогу. Бажаємо вам завжди встигати на виклик і вчасно надавати пацієнтам допомогу. Бажаємо поменше складних випадків і завжди благополучних результатів, і повного одужання врятованих вами людей. Нехай звук мигалки, і червоний хрест на білій машині, завжди символізують дуже швидку, якісну і своєчасну допомогу постраждалим. Зі святом Вас, справжні герої! З Днем швидкої допомоги! Мирного неба нам всім!!!
![](https://cdn.aemc.org.ua/images/system/view.png)
22516
![](https://cdn.aemc.org.ua/images/system/notliked.png)
1
![](https://cdn.aemc.org.ua/images/system/notbookmark.png)
![](https://cdn.aemc.org.ua/images/system/comment.png)
0
28.04.2023 10:54